McDuck.LT


GTA SERVERIS

Prisijungę žaidėjai: 0
IP: gta.mcduck.lt

SERVERIS

Naudojame nemažai įskiepių, kurie sukurti būtent šitam serveriui ir jo žaidėjams, taip pat, naudojame resursų paketą, kas padaro žaidimą tik įdomesnį!

KOMANDA

Atrinkome draugišką bei linkusį padėti kolektyvą, todėl, jei kils neaiškumų, būtinai kreipkitės į mus ir mes jums padėsime bet kokiais serverio klausimais!

APSAUGA

Įdiegėme galingas serverio apsaugas, kurios užtvirtina žaidimo kokybę, todėl visi jūsų duomenys yra apsaugoti nuo bet kokių kenkėjiškų veiksnių!

ATNAUJINIMAI

Kol kas atnaujinimų nėra!

Sekantis atnaujinimas dar nesuplanuotas!

-

GALIMYBĖS

GINKLAI

Ginklai padės lengviau užpulti kitus bei apsiginti nuo priešų. Taip pat, ginklai gali praversti vykdant apiplėšimus iš įvairių salų objektų, tam tikrose pažymėtose vietose. Be to, kai kurios misijos reikalauja turėti ginklą, nes be jo įvykdyti misijas tampa beveik neįmanoma. Kiekvienoje saloje yra po atskirą, tos salos, ginklą bei šovinių jo veikimui!

Ginklai

TRANSPORTAS

Transporto pagalba galėsite greičiau nukeliauti į norimą vietą. Tačiau, transporto priemonėms reikalingi degalai, kuriuos reikės nusipirkti degalinėje. Naudojant transporto priemone, galėsite greičiau pabėgti nuo jus gaudančios policijos ar nuo kitų žaidėjų. Kiekviena sala turi savo atskirą transporto priemonę!

Transportas

NARKOTIKAI

Narkotikai gali būti geras pajamų šaltinis, juos galite rasti skryniose, kurios paslėptos aplink salas, taip pat, kaip misijos atlygį arba užpuolant įvairias gaujas. Jei norite gauti daugiau narkotikų, juos galite pasigaminti. Tam tikriems narkotikams suvartoti, gali būti reikalingi papildomi daiktai, kuriuos gauti ne visada paprasta!

Narkotikai

KITA

Taip pat, serveryje galite išsinuomoti gyvenamą plotą, kuriame galėsite gyventi vienas arba su draugais, susikurti klaną, su kuriuo žaisti bus daug lengviau, patekti į atrakcionų parką, kuriame pramogos niekada nesibaigia bei užsiimti dar daugiau įdomesnių veiklų. Visą informaciją apie galimybes rasite serveryje, todėl susitinkame ten!

Kita

MŪSŲ KOMANDA

Enhuatep

Savininkas
Savininkas

Renix

Savininkas
Savininkas

Dzamalas

Administratorius
Administratorius

Kamilaado_

Administratorė
Administratorius